Gabinet logopedyczny Gaduła

Gabinet logopedyczny Gaduła mieści się w przedszkolu Smyk. Logopeda może pracować z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. W przedszkolu prowadzimy indywidualną oraz grupową terapię logopedyczną , a także terapię ryzyka dysleksji i terapię trudności w czytaniu i pisaniu. Nasz gabinet Gaduła przystosowany jest do prowadzenia zajęć z pacjentem w każdym wieku, posiadamy bardzo bogate wyposażenie w różnorodne pomoce logopedyczne i programy multimedialne.

Zespół Gaduły
  • mgr Anna Gałęzowska – neurologopeda, specjalista integracji sensorycznej, oligofrenopedagog
  • mgr Monika Łazuka – neurologopeda, pedagog
  • mgr Dorota Dolecka – logopeda, pedagog

Gabinet logopedyczny Gaduła zapewnia bezpłatną terapię logopedyczną dla wszystkich podopiecznych przedszkola Smyk.

Dzieci w młodszym i starszym wieku szkolnym oraz dorosłych zapraszamy na zajęcia w ramach płatnej terapii logopedycznej. Płatna terapia logopedyczna odbywa : od poniedziałku do piątku w godz 16.00- 19.00 w soboty od 8.00 do 12.00 Jesteśmy elastyczni w dostosowywaniu godzin pracy do potrzeb pacjenta.

Wskazania do terapii to:

• opóźniony rozwój mowy
  • wady wymowy
  • autyzm
  • dziecięce porażenie mózgowe
  • rozszczep wargi i podniebienia
  • jąkanie
  • niedosłuch
  • niepełnosprawność złożona
  • dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia
  • centralne zaburzenia przetwarzania słuchowego
  • zaburzenia mowy i komunikacji u dzieci z problemami neurologicznymi (afazja, dyzartria)